Hakkımızda

İzmir hayvancılık sektöründe sağlıklı yaşam konusunda faaliyetlerde bulunan Doğa Besi Çiftliği birmilyonnokta sitesi üyelerinden sadece birisidir. Her şeyin yapay ve sağlıksız olduğu günümüzde siz değerli müşterilerime sağlıklı ürünler sunmak için çabalıyoruz. Doğal yollarla beslenen hayvanlarımızın et ve süt ürünlerinin lezzetini tatmanız için çiftliğimize bekleriz. Yapay beslenen ve doğadan yararlanmayan hayvanlarının lezzetsiz ve tatsız olduğu aşikârdır.

 

Çiftliğimizdeki hayvanlar çevredeki yeşillik ile beslenmektedir. İhtiyaçları dâhilinde ek olarak yemleri itina ile verilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için ücretsiz kesim ve paylama yapılmaktadır.7/24 ulaşabileceğiniz bizlere adaklık ve kurbanlık için de başvurabilirsiniz. Ücretsiz İslami şartlara göre kesim ve paylama yapılmaktadır. Bizlere bu konuda sonsuz güvenebilirsiniz. Büyük titizlik ve özveri ile yaptığımız işimizde sizlere lezzetin ve sağlığın adresini veriyoruz. Hijyen kurallarını göz ardı etmeden, çevreyi kirletmeden yaptığımız işin kalitesinin arkasındayız. Gelip istediğiniz çeşit, cins hayvanlarımızdan kendiniz seçebilirsiniz. Sizlere uygun fiyata kaliteli hizmet vermek amacımızdır.

 

Çiftliğimizde hayvanlarımız sağlıklı ve temiz bir ortamda bulunmaktadır. Veteriner kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Doğal ortamda hayvan yetiştirmenin önemini bildiğimiz için elimizden geldiği kadar işimize devam etmek istiyoruz. Sizlerin desteğiyle çiftliğimizi büyüterek hem il hem de il dışı kaliteli hizmetimize devam etmek istiyoruz. Bir telefonla adak ve kurbanlık işlerinize canı gönülden yardımcı olmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Çiftliğimizde sonsuz güven ve müşterinin memnun ayrılması ilk önceliğimizdir.

 

 

Öne Çıkarılanlar

Karabağlar Nafile Kurbanı Satışı

Karabağlar nafile kurbanı, İslam'da farz veya vacip olmayan, kişinin kendi isteğiyle

Karabağlar Akika Kurbanı Satışı

Akika kurbanı, İslam dininde bir çocuğun doğumundan sonra onun adına kesilen kurb

Karabağlar Adaklık Kurbanlık

Karabağlar adaklık ve kurbanlık, İslam dininde yer alan ibadetlerden bi

Karabağlar 7/24 Adaklık

Karabağlar 7/24 adaklık, belirli bir amaç ya da dilek içi

Yorumlar